Dağhan Külegeç Fan Club
Dağhan Külegeç Fan Club
Dağhan Külegeç Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Fan Club

Paylaşımınızı Sınırsız Yapmak ve Sitemize Destek Vermek için Lütfen Kayıt Olunuz...WwW.DaghanKulegec.Boum.Tv Keyifli Paylaşımlar Diler.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

mine(aslı enver)

5 posters
YazarMesaj
zzzeynep
Moderatör
Moderatör
zzzeynep

mine(aslı enver) Empty
MesajKonu: mine(aslı enver)   mine(aslı enver) Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 5:37 pm

mine ergun?
Efe
Üye
Üye
Efe

mine(aslı enver) Empty
MesajKonu: Geri: mine(aslı enver)   mine(aslı enver) Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 5:38 pm

sevmiom mineyi Smile)
onun icin acmadim

kimse acmamis ben aciyim sevdiklerimi dedim
zzzeynep
Moderatör
Moderatör
zzzeynep

mine(aslı enver) Empty
MesajKonu: Geri: mine(aslı enver)   mine(aslı enver) Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 5:40 pm

ben karakter olarak sevmiyorum denizide öyle ama sevdiklerimi sen açmışsın bende diğerlerini açayım dedim.
barishtelli
Üye
Üye

mine(aslı enver) Empty
MesajKonu: Geri: mine(aslı enver)   mine(aslı enver) Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 11:27 pm

normalde cok harika bi insan kısa bı sohbet etme sansımız olmustu izmirde denk geldıgımızde dıger oyuncular ıcınde en sakın en mulayım olanı ama dızıde bı donem cok fırlama oldu 3. sezonda onu sakın bı melege cevırmeye calıstılar ama olmadı sonlara dogru tekrar seytanlastı D:
Efe
Üye
Üye
Efe

mine(aslı enver) Empty
MesajKonu: Geri: mine(aslı enver)   mine(aslı enver) Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 8:40 pm

ooo sanslisin desene kardes
daghanla konusma sansin oldumu hic peki ?
zzzeynep
Moderatör
Moderatör
zzzeynep

mine(aslı enver) Empty
MesajKonu: Geri: mine(aslı enver)   mine(aslı enver) Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 11:15 pm

ben aslı enveri hayat bilgisinden tanıyorum.o diziyide çok severdim.hala türkmaxta tekrarları var.ve bi 10 bölüm kadar sonra aslı enverli bölümler başlıycak.çok tatlıydı orda.hazal rolünde.çok beğenmiştim.ama kavak yellerindeki karakteri çok kötü yaa...
DağhanÆ
Üye
Üye
DağhanÆ

mine(aslı enver) Empty
MesajKonu: Geri: mine(aslı enver)   mine(aslı enver) Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 9:57 am

benim sevdiğim kişilerden sarı civciv Wink
yqmur
Üye
Üye
yqmur

mine(aslı enver) Empty
MesajKonu: Geri: mine(aslı enver)   mine(aslı enver) Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 10:35 am

bnde beğeniyorum oyunculuğunu iyi buluyorum
barishtelli
Üye
Üye

mine(aslı enver) Empty
MesajKonu: Geri: mine(aslı enver)   mine(aslı enver) Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 12:45 am

Efe demiş ki:
ooo sanslisin desene kardes
daghanla konusma sansin oldumu hic peki ?

efeyle pişti olmustuk burda guzel yalıda lise zamanı okul cekımlerı wardı bi t-sortu wardı aynısı bendede wardı sans eserı gıyıp gıtmıstım pıstı olmustuk bana sakayla karısık gıt degıs sunu demıstı :Dtek muhabbetm:D
zzzeynep
Moderatör
Moderatör
zzzeynep

mine(aslı enver) Empty
MesajKonu: Geri: mine(aslı enver)   mine(aslı enver) Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 7:56 am

olsun ya o bile yter.bende tek kelime dahi olsa konuşabilsem keşke.

mine(aslı enver)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Asli
» Kavak Yelleri Asli - Efe
» Kavak Yelleri 84 Sezon Finali Efe - Aslı Evlenme...